Ankara Petek Temizleme

Ankara Petek Temizliği 0555 898 17 09

Ankara Profesyonel Petek Temizliği Yapan Firmamız Ankara ve İlçelerinde 7/24 Servis İmkânı Sunuyoruz, Ankara Petek Temizleme İşlerinde. Sizler Tarafından İlk Sırada Tercih Edilen AYDA TESİSAT Gelişmiş Cihazlar ve Deneyimli Ustalarımız ile Müşteri Memnuniyeti, Garantili İşçilik Odaklı Hizmetlerine Devam Etmekteyiz.
Hemen Ara 0555 898 17 09 WahatsApp 0555 898 17 09

Ankara Petek temizleme:Uygun Fiyat
Ankara Petek temizliği:Garantili Hizmet
Ankara Petek Bakımı:Detaylı Temizlik
Ankara Kombi Servis:Ankara 7/24 Servis

Ankara Petek Temizliği

Kalorifer ısıtma sisteminde ısı kaybı olmaması için her sene kombi petek temizliği yaptırılması gerekmektedir. Petekler sağlıklı ve düzgün ısıtmadığı zaman kombiyi yüksek derecelerde yaksanız bile peteklerden istenilen performansı alamayacaksınız. Bizi arayan müşterilerin şikayetleri arasında peteğin altının ısınmaması, peteğin yarısının az ısınması yâda peteklerin hiç ısınmaması sıklıkla duymaktayız bu durum petek tesisat temizliği yapılarak çözülmesi mümkündür. Yüksek ayarda çalıştırdığınız kombiden çıkan kalorifer suyunun peteklerde soğumaması için mutlaka petek temizliği yapılması gerekmektedir.

Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Peteklerde makineli temizlik yapılırken eskisi gibi sökülüp tazyikli suyla yakınarak yapıldığı düşünülmektedir bunun içinde evin batacağından kirli siyah suyun duvarı parkeyi batıracağından korkulur.  Ankara petek temizleme servisimiz makineli petek temizliği ile petekleri sökmeden bir yerleri kirletmeden sorunsuz bir şekilde petek temizliğini yapmaktadır. Petek temizliği nasıl yapılı? Sorusu aklımıza her zaman gelmektedir firmamızdan gelen deneyimli ustalarımız kombinin altından cihazı bağlayarak işleme başlar sistem içerisine ilaçlı su gönderilip cihaz içerisinde devir daim yapılır bu esnada petek içerisinde oluşan sertleşmiş pas tabakasını ilaç yumuşatır.

Daha sonra bütün peteklerin vanası kapatılarak temizlenecek peteğin vanası açılmalıdır. Petek temizleme makinesi sistem içerisine basınçlı su gönderir petek içerisinde yumuşayan tortuyu söker ve getirir çıkan pislik en yakında bulunan pis su gider hattına gönderilir. Petek ve boruları temizlendikten sonra açık peteğin vanası kapatılarak diğer peteğin vanası açılır aynı işlem bütün peteklere uygulanır temizlik işlemi sonlandığı zaman cihaz sökülür. Kombi filtresi temizlenerek yerine takılır sisteme su doldurulur petek havaları alınır kombi yakılır ısıtma kontrolü yapılır ve sistem düzgün çalıştığından emin olunduktan sonra temizlik işlemi bitirilir.

Kalorifer Peteklerinde Isınma Sorunu

Kombi yüksek derecede çalışıyor ve evi ısıtamıyorsanız peteklerin bazıları sıcak bazıları soğuk oluyorsa ısıtma sisteminde bir sıkıntı var demektir. Böyle bir durumda yapmanız gerekenler. Petek giriş ve çıkış vanalarının açık olduğunu kontrol edin. Kombi ve petek tesisatı içerisinde su basıncının 1 barın altına düştüğü zaman kombi kendini korumaya alarak tesisat sistemini ısıtmayacaktır. Kombi bar basıncını 1,5 bar seviyesine çakarın. Peteklerde sağ yâda sol üst köşede bulunan hava purjörünü açıp petek içerisinde hava varsa onu su gelene kadar çıkmasına izin verin.

Tüm bunları yaptınız petekleriniz hala ısınmıyorsa petek temizliğine ihtiyacınız var demektir. Petek temizliği yapılmayan sistemlerde ısı kaybı yaşanmaktadır. Ankara geneli hizmet veren firmamızla iletişime geçiniz peteklerde ısınma sorununu temizlik yaparak çözelim.
Ankara petek temizliği

Ankara Doğalgaz Petek Temizleme

Doğalgaz Petek temizliği ne zaman yapılmalı? Petek temizliği petek iç kanallarında oluşan kirlenmeye bağlı olarak senede 1 defa temizlik yapılması gerekmektedir temizlik yapılmayan sistemlerde ısınmak için kombinin ayarını açmak zorunda kalırsınız normalde 40 derecede evi ısıtıyorsanız aynı ısıyı petekler kirlendikçe 50 derecede sağlarsınız. Yükselttiğiniz 10 derecelik fark faturanızın kabarmasını sağlayacaktır.

Petek temizliğinin üzerinden birkaç yıl geçtiği zaman kombiyi 60 derecede yaksanız dahi peteklerde istediğiniz ısıyı alamayacaksınız. Sizlerin de kombi yüksek derecelerde çalıştığı halde petekleriniz ısınmıyorsa bizi arayın ısıtma sistemini makine ile temizleyelim ilk günkü ısı verimini sağlamasına yardımcı olalım.
Hemen Ara 0555 898 17 09 WahatsApp 0555 898 17 09

✅ Ankara Makineli Petek Temizliği✅ 7/24 Hizmet Ankara Petek Temizleme
✅ Ankara Kombi Petek Temizleme✅ Ankara Kombi Petek Bakımı

Petek Temizliğinin Faydaları Nelerdir

Soğuk havalarda kombinizi çalıştırdığınızda peteklerinizin daha iyi ısınmasını sağlar. Isınma fatura maliyetinizi düşürür, kombi ve ısıtma sisteminde oluşan tıkanıkları temizler ve ısı artışı sağlar, peteklerde oluşan pasın kombi içerisine gitmesini ve bozulmasını önler, petekler tam anlamıyla ısınır soğuk bölge kalmaz. Kombinin gürültülü çalışmasının önüne geçer, peteklerden ses gelmesini önler, kombi, petek ve ısıtma sisteminin ömrünü uzatır.

Kalorifer sisteminin temizliği yapılması faydalı bir uygulamadır. Ankara geneli firmamızı arayın kombi ve peteklerinizi temizleyelim. Petek temizliği ortalama 1,30 saat sürmektedir tesisatın ve peteklerin içerisinde oluşan paslanma durumuna göre bu süre uzayabilir.

Ankara Petek Temizleme Fiyatı

Kombi petek temizleme fiyatı? Firmamız kombi bakımı ve petek temizliğini fiyatı temizlenecek mekânın büyüklüğüne, petek sayısına ve piyasa şartlarına göre değişkenlik göstermektedir. Ankara ve ilçelerinde yerden ısıtma temizliği petek temizliği kombi bakımı konusunda profesyonel hizmet sağlayan firmamız gelişmiş cihazlar ve deneyimli ustalar ile Ankara’da lider firmalardan biriyiz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye devam etmektedir. Petek temizliği ve kombi bakım fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir fiyatlandırma ve işlem detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Hemen Ara 0555 898 17 09 WahatsApp 0555 898 17 09

Ankara Petek Temizliği Yapan Firma

Ankara petek temizleme servisi, Doğalgaz petek temizleme, Ankara merkezi sistem petek temizliği, petek yıkama, kombi petek temizliği. Kaskat ısıtma sistemi petek temizliği, petek tesisat temizliği, petek yıkama, Buderus kombi petek temizleme servisi, Vaillant kombi petek temizleme servisi, Alarko kombi petek temizleme servisi. Demirdöküm kombi petek temizleme servisi, Baymak kombi petek temizleme servisi, Viessman kombi petek temizleme servisi, Eca kombi petek temizleme servisi, Buderus kombi petek temizleme servisi. Bosch kombi petek temizleme servisi, Ariston kombi petek temizleme servisi, Protherm kombi petek temizleme servisi, Arçelik kombi petek temizleme servisi, Airfel kombi petek temizleme servisi. Ariston kombi petek temizleme servisi, Ankara geneli servis imkânı hızlı hizmet garantili işçilik.

Hizmetlerimiz

Çankaya petek temizliği, Yenimahalle petek temizliği, Keçiören petek temizliği, Pursaklar petek temizliği, Mamak petek temizliği, Çayyolu petek temizliği, Batıkent petek temizliği, Eryaman petek temizliği, Sincan petek temizliği, Etimesgut petek temizliği, Dikmen petek temizliği, Gölbaşı petek temizliği, Ümitköy petek temizliği.

İlgili Makaleler

Telefon et