Ankara Banyo Gideri Tıkanıklık Açma

Banyo gideri açma 0555 898 17 09

Profesyonel Banyo Gideri Tıkanıklık Açma Firması Olarak Ankara ve İlçelerinde 7/24 Servis İmkânı Sunuyoruz, Ankara Banyo Gideri Tıkanıklık Açma da Sizler Tarafından İlk Sırada Tercih Edilen AYDA TESİSAT Gelişmiş Cihazlar. Deneyimli Ustalarımız ile Müşteri Memnuniyeti ve Garantili İşçilik Odaklı Hizmetlerine Devam etmektedir.
Hemen Ara 0555 898 17 09 WahatsApp 0555 898 17 09

Ankara Tıkalı Banyo Açma:

Uygun Fiyat

Ankara Banyo Gideri Açma:

Garantili Hizmet

Ankara Robotla Banyo Açma:

Ankara Geneli 7/24 Servis

Banyo Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Evimizde yoğunlukla kullandığımız yerlerden bir tanesi de banyolardır. Banyo tıkanıklığında küvet giderinin tıkanması, banyo lavabosunun tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı süzgeç tıkanıklığı gibi bölümlerde tıkanmalara rastlarız. Suyu çekmeyen gider borularından su gidemeyeceği için banyo tıkanıklığı oluşmaktadır. Banyo süzgecin de taşma banyo klozetinden su gitmemesi gibi belirtilerle çıkar karşımıza.

Banyo Gider Boruları Neden Tıkanır

Kullanılan suyun gitmediği banyo gideri birden fazla sebepten kaynaklı tıkanabilir. Duş giderinde biriken Saç, kıl, tüy sabun artıkları tıkalı düş giderinin oluşturmaktadır.

Klozet tıkanıklığı neden oluşur? Klozetlerde sıkça karşılaştığımız ıslak mendil, Peçete, Klozetin kenarına asılan renkli koku tüpleri ve yanlışlıkla kaçırılan temizlik ürünleri gelmektedir.

Banyo lavabosu neden tıkanır? Tıkalı banyo lavabolar yoğunlukla sabun artıklarından ve saç sakal kıllarından tıkanmaktadır.

Banyo gideri sürekli neden tıkanır? Banyo giderlerinin sıklıkla tıkanması büyük bir ihtimalle usta hatalarından kaynaklanmaktadır. Borularda eğimin ters yâda yetersiz olması boruların içerisinde pisliğin gitmemesine sebep olacaktır. Bu durumda banyo giderinin tıkanması kaçınılmaz olmaktadır.

Banyo Gideri Nasıl Açılır?

Tıkanan banyo giderini açmak için aklıma gelen ilk şey gider açıcı kimyasallardır bu kimyasallar bazen gideri açar bazense tüm çabalarınıza rağmen banyo gideri açılmaz. Banyo giderlerinin açılmasında kullanılan kimyasallar gider borularına, ek contalarına zarar vermekte ve boruların su kaçırmasına sebep olmaktadır böyle bir durumda size tadilat ve ek masraf olarak geri yansıyacaktır. Bunun yanı sıra telle banyo gideri açma, sıcak su dökerek banyo gideri açma, el pompasıyla banyo gideri açma, işlemlerini de bazen uygularız.

Tüm bu uygulamaları denediğiniz halde tıkalı banyo gideri açılmadıysa Ankara geneli servis hizmeti sunan Ayda Tesisat Ankara Tıkalı banyo gideri açma firmamızla iletişime geçerek tıkalı banyo giderini robotla açma işlemini yaptırabilirsiniz. Banyo giderinin tıkanması gelişmiş ekipmanlarla kırmadan zarar vermeden gerçekleştirilmektedir.
Hemen Ara 0555 898 17 09 WahatsApp 0555 898 17 09

Kırmadan Banyo Tıkanıklık Açma

Gelişen teknoloji sayesinde banyo tıkanıklığı açmada kameralı robot makineler kullanılmaktadır. Tıkanık olan boruların içleri incelenerek sorunlu bölge tespit edilip uzman ekiplerimiz tarafından kırmadan açılmaktadır. Banyo gider hatlarının açılması kesinlikle cihazlar olmadan yapılacak bir uygulama değildir sizin yapacağınız bir uygulama fazla zarar vermekten başka hiçbir işe yaramayacaktır.

Banyo gider borularının açılmasında modern cihazlarla faaliyet gösteren ve kırmadan tıkalı banyo giderini açma işlemi uygulayan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayda tesisatla banyo gider tıkanıklığı artık bir sorun olmaktan çıktı ustalarımız evinize geldiği zaman kısa sürede banyo giderinin açılmasını gerçekleştirecektir.

Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo gider borusunun tıkanıklığında deneyimli, uzman ve profesyonel bir firmaya ihtiyacınız vardır. Gider borularında oluşabilecek en küçük bir çatlak alt kata su damlaması, banyonun küf kokması gibi belirtiler verecek ve sizi sıkıntılı günlere yönlendirecektir. Giderde oluşan çatlak kırık tabir edilemediği için arızalı borunun değişmesi gerektirir bu durumda tadilat demektir. Banyo giderlerinde tıkanıklık yâda banyo giderinden suyun az gitmesi sorunu yaşıyorsanız ve uzman bir ekiple çalışmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçin sorununuzu en doğru şekilde çözelim.

Garantili Banyo Gider Tıkanıklık Açma

Önemli! Asit içeren kimyasallar gider borularına döküldüğü zaman boru ek contalarını eriterek zarar vermektedir. Bu durum gider borularının su kaçırmasına neden olmaktadır. Tıkalı banyo giderinin açılması esnasında oluşabilecek su sızıntılarının, alt kata su kaçırmasından firmamız sorumlu değildir.
Hemen Ara 0555 898 17 09 WahatsApp 0555 898 17 09

Keçiören Tıkalı Banyo Gideri Açma, Yenimahalle Tıkalı Banyo Gideri Açma, Pursaklar Tıkalı Banyo Gideri Açma, Mamak Tıkanalı Banyo Gideri Açma, Çankaya Tıkalı Banyo Gideri Açma Gölbaşı Tıkalı Banyo Gideri Açma, Çayyolu Tıkalı Banyo Gideri Açma, Ümitköy Tıkalı Banyo Gideri Açma, Etimesgut Tıkalı Banyo Gideri Açma, Sincan Tıkalı Banyo Gideri Açma, Eryaman Banyo Tıkalı Banyo Gideri Açma, Hüseyingazi Tıkalı Banyo Gideri Açma.

Telefon et